تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1399     |     کد : 605

خبر- حمل و نقل شهری

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر عنوان کرد:مشکلات ناوگان حمل ونقل بارشهری با تعامل و همدلی مسئولین ذیربط و فعالین این حوزه قابل حل است.

انجمن ها و اتحادیه های مرتبط با حمل ونقل بار درون شهری با مشارکت در طرح های مربوط به این حوزه در شهرداری ، به مدیریت شهری کمک کنند.

به گزارش امور ارتباطات سازمان حمل ونقل بار شهرداری ، خانم سونیا اندیش رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر در جلسه ای که به منظور بررسی مشکلات ناوگان حمل ونقل بار درون شهری با حضور شهردار تبریز و مدیر عامل سازمان حمل ونقل بار شهرداری و تعدادی ازمسئولین و نمایندگان اصناف مربوط به حمل و نقل بار درون شهری تشکیل یافته بود با بیان این مطلب افزود: نقش اصناف، تعاونی ها و اتحادیه مرتبط با حمل ونقل درون شهری در کمک به شهرداری در ساماندهی ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری و رفع مشکلات ترافیکی و آلودگی هوا و نوسازی این ناوگان غیر قابل انکار است.
وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر از  بخش خصوصی برای نوسازی ناوگان حمل ونقل بار درون شهری و سایر اقداماتی که موجب بهبود وضعیت هوای شهر مبلمان شهری و روانی ترافیک شود حمایت می کند لذا از شهرداری و همچنین بخش خصوصی درخواست می گردد که برنامه ای مدون و عملی خود را در این زمینه تهیه و اقدام نمایند.
 لازم به توضیح است که در انتهای این جلسه که جمعی از مسئولین و  نمایندگان انجمن ها ، اصناف و شرکت های حمل ونقل بتن آماده ، شن و ماسه،  حمل وپخش مواد دارویی و غذایی و تعاونی وانت داران حضور داشتند مقرر گردید که موارد مطروحه پیگیری و نتیجه آن در جلسه آتی بررسی شود.
 


PDF چاپ چاپ