تاریخ : پنجشنبه 19 دي 1398     |     کد : 345

توسط پایگاه مقاومت شهید مدافع حرم عباس عبدالهی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز .

مراسم شهادت حضرت زاهرا(س ) و به یاد جهان سردار سپهبد قاسم سلیمانی بر گزار شد.

برگزاری مراسم عزاداری همزمان با شهادت حضرت فاطمه(س) و به یاد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور پرشور کارکنان و رانندگان دارای پروانه فعالیت از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز، در نمازخانه این سازمان برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز ، همزمان با شهادت حضرت فاطمه(س)در طی مراسمی گرامیداشت سردار رشید سپاه اسلام، مجاهدت‌ها و تلاش‌های خستگی‌ناپذیر شهید سلیمانی و دستاوردهای جبهه جهانی مقاومت اسلامی مورد تاکید قرار گرفت.
سرهنگ اسکندری، فرمانده بسیج سپاه سازندگی سپاه عاشورا در این مراسم، با اشاره به ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی، شهادت او را نقطه عطفی در شکست استکبار جهانی خواند و افزود: دشمن باید بداند راه سردار سلیمانی، با قوت و اقتدار بیشتر، تا رسیدن به هدف نهایی جبهه مقاومت استمرار خواهد داشت. و همچنین در خصوص ابعاد شخصیتی شهید مدافع حرم عباس عبدالهی پرداخت و او را ادمی شجاع ، خاکی، دیندار معرفی نمودند.
وی یادآور شد: عملیات روز گذشته سپاه پاسداران، علیه مواضع آمریکا، به تعبیر رهبر معظم انقلاب، صرفاً یک سیلی بود و انتقام خون سردار جز با شکست نهایی آمریکا و نابودی رژیم صهیونیستی، محقق نخواهد شد.
همچنین حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسکندری  نیز در این آئین، با گرامی‌داشت ایام فاطمیه سلام‌الله علیها، اظهار کرد: شهادت، به عنوان یک مکتب انسان‌‌ساز، همواره کابوس ستمگران و زورگویان تاریخ بوده و شهید سلیمانی نیز با همین اراده و نیت، هیمنه آمریکا را فرو ریخت.
وی اضافه کرد: آمریکا و متحدانش به زودی خواهند دید که مسیر ولایی و عاشورایی سردار سلیمانی، توسط جوانان ولایتمدار و پرتلاش، به ثمر می‌رسد.
در ادامه مراسم نیز حاج اقا احمد عابدی ، مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام به ذکر مصیبت ائمه اطهار پرداختند.
و در پایان مراسم از فرزند شهید مدافع حرم عباس عبدالهی تجلیل و تقدیر شد.


 


PDF چاپ چاپ