تاریخ : پنجشنبه 21 آذر 1398     |     کد : 330

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ * الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی کلانشهر تبریز دار فانی را وداع گفت

پیام تسلیت شهردار تبریز در پی درگذشت مهندس محمد اشرف نیا عضو شورای شهر تبریز

شهردار تبریز با صدور پیامی، درگذشت عضو شورای شهر تبریز را تسلیت گفت.
به گزارش شهریار، متن پیام ایرج شهین‌باهر به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
صبح امروز خبر درگذشت برادر بزرگوار، آقای محمد اشرف‌نیا، عضو محترم شورای اسلامی شهر تبریز به عنوان یکی از جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس همه ما را داغدار کرد.
 
 ایشان چه در سال های پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و چه در سال های پس از جنگ تحمیلی با حضور در جبهه‌های خدمت به مردم شریف کشور و شهرش، نقش مهمی در توسعه و آبادانی این مرز و بوم ایفا کرد.
 
همچنین حضور ایشان در شورای اسلامی شهر تبریز باعث رقم خوردن اتفاقاتی نیک برای مردم شهر تبریز و اتخاذ تصمیماتی به‌جا و هوشمندانه برای آینده این شهر شد
 
درگذشت این برادر بزرگوار چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند اما در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.
 
اینجانب به عنوان شهردار تبریز و به نمایندگی از خانواده بزرگ شهرداری کلانشهر تبریز این ضایعه غمناک را به خانواده داغدار ایشان، اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریز و مردم شریف تسلیت عرض کرده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال غفران الهی و برای بازماندگان‌شان صبر جزیل آرزومندم.
 
ایرج شهین‌باهر
 
شهردار تبریز

سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز نیز فقدان عضو  شورای اسلامی شهر را به خانواده محترمشان ، اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه مدیریت شهری تبریز، تسلیت عرض نموده، برای آن خدمتگزار صدیق، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارد.

 


PDF چاپ چاپ