تاریخ : شنبه 9 آذر 1398     |     کد : 323

همزمان با فرارسیدن هفته بسیج صورت گرفت:

دیدار مدیران سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز با خانواده معظم شهیدصمد خشکبارچی

همزمان با فرارسیدن سالگرد هفته بسیج ، فاضل نادری مدیر عامل سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز به همراه معاونین و مدیران این سازمان از خانواده معظم شهید صمد خشکبارچی دیدار کرده و از سوی سازمان، از خانواده این شهید تجلیل بعمل آوردند

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز ، در این دیدار که با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران 8 سال دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ این شهید برگزار شد، فاضل نادری ، بایادآوری ایثارگری ها و رشادتهای شهدای گرانقدر انقلاب و دوران 8 سال دفاع مقدس گفت: شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند.
 نادری افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

نادری اظهار نمود: امنیت فعلی کشور مان مدیون خونهای پاک شهدا و جانبازان و ایثارگرانی است که با اهدای خون و جان  خود موجب حفظ امنیت و حفظ تمامیت ارضی کشور شده و از خانواده و عزیزان خود دست کشیده و مسیر شهادت را برگزیدند و آسمانی شدند.
وی افزود: خانواده های شهدا و جانبازان و ایثارگران نمونه کامل ایثار، ازخود گذشتگی و استقامت بوده و همه ملت مدیون ایثارگری های ایشان هستند.
وی بیان کرد: خانواده شهدا گل سرسبد جامعه هستند و مسئولین و مدیران در تمامی بخش‌ها و رده‌ها موظف‌اند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با خانواده‌های معظم و مکرم شهدا دیدار کرده و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌های آنان را بررسی کنند.
 در ادامه این دیدار نیز مادر و خواهر این شهید به بیان خاطراتی از زندگی سراسر ایثار و تلاش و از خود گذشتگی و  علاقه شدید این شهید به نماز، روزه و ایثار و شهادت پرداختند
در این دیدارفاضل نادری  مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری از مقام صبر و ایثار و ایستادگی این خانواده‌ بر آرمان‌های شهدا تجلیل کرد.


PDF چاپ چاپ