تاریخ : دوشنبه 1 مهر 1398     |     کد : 304

انتصاب

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز

پورنگ رسولی چائی تبریزی بعنوان سرپرست اداره امور پایانه ها، باراندازها و انبارها ، عباسعلی باقرپور بعنوان سرپرست نظارت و بازرسی و اجلال حاجی نژاد به عنوان مسئول ارتباطات سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز منصوب شدند

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز، فاضل نادری در این مراسم با اشاره به وظیفه سنگین و مهم سازمان در راستای رسالت های و  اهداف پیش بینی شده که  مدیریت، برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل بار درونشهری و حومه، بمنظور جابجایی ایمن، راحت، ارزان، مطمئن حمل و نقل بار شهری و دیگرخدمات ذیربط درشهر تبریز وحومه می باشد.
اظهار داشت: اداره امور پایانه ها و انبارها، باراندازها در اعمال مدیریت ساخت ، توسعه ، بهره برداری و نگهداری پایانه ها و مراکز عمده بار  و اجرای دقیق ائین نامه ها و دستورالعمل در حوزه ذیربط ، نقش دارد.
 و سپس با اشاره به وظایف  اداره  نظارت و بازرسی، ادامه داد: امید است در تدوین ضوابط در مورد نحوه برخورد با متخلفین واجرای دقیق مصوبات و رفع مشکلات ناوگان حمل و نقل بار و  افزایش رضایتمندی مردم و ذینفعان گام های موثری بر داشته شود.
فاضل نادری نقش ارتباطات سازمان  را خطیر دانسته و افزود: امور ارتباطات نقش موثری در حوزه های ارتباطات، اطلاع رسانی،  فرهنگی، تبلیغات و انتشارات و آموزش  و ارتباط مستمر با شهروندان ایفاد می نماید.
وی در پایان گفت: باید فرصت‌ ها را قدر دانسته و مسئولیتها را فرصتی برای خدمت به مردم تلقی نموده و با ارتقای روابط اداری با هماهنگی و همدلی بیشتر ، بهره‌ وری در مجموعه را افزایش دهد و با توجه  به وظایف مهم حوزه های مذکور و لزوم تلاشهای بیش از پیش، انتظار می رود توسعه و پیشبرد اهداف در تحقق برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت بر حمل و نقل بار درونشهری و حومه و درآمد پایدار و سرمایه گذاری در بخش پایانه ها و باراندازها  با بهره وری بیشتر در سال جاری صورت گیرد.
مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز ضمن ابراز رضایتمندی از عملکرد همکاران محترم  تاکید نمود: تمامی اعضای مجموعه به مانند یک خانواده هستند و می بایست در محیط کار دست به دست هم داده و به مسئولیتها به عنوان امانتی سنگین نگاه کنیم و آن امانت را به نحو احسن به سر منزل مقصود برسانیم.


اجلال حاجی نژاد