اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خبر- حمل و نقل درونشهری

نادری مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز با حضور در برنامه تلویوزیونی تبریزیم خبر داد.

نادری مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز با حضور در برنامه تلویوزیونی تبریزیم خبر داد. از تشدید ممنوعیت ورود خودرو باری به محدوده شهر تبریز، اخذ مجوز مکانی و زمانی در صورت تردد ناوگان باری سنگین ونیمه سنگین به محدوده های (قرمز، زرد و سبز) ، الزام ناوگان باری به اخذ معاینه سلامت فنی خودرو باری از مزاکز معاینات فنی شهرداری تبریز، کمک مومنانه به فعالین ناوگان بار درونشهری، عقد قرارداد با تشکیلات خانه کارگر، واریز سهمیه سوخت افزایشی در کارت بانکی رانندگان (حمل بار درونشهری) واستعلام موجودی از سامانه سماس
دوشنبه 8 دي 1399

قال رسوالله(ص): ای فاطمه هر که بر تو صلوات فرستد، خداوند او را بیامرزد و به من در هر جای بهشت باشم ملحق گرداند.

شهادت جانسوز دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا ( س ) بر تمامی شیعیان و رهروان آن حضرت تسلیت باد.

شهادت جانسوز دخت نبی مکرم اسلام (ص) حضرت فاطمه زهرا ( س )  بر تمامی شیعیان و رهروان آن حضرت  تسلیت باد. تاریخ دقیق دهه اول و دوم فاطمیه ۹۹ : دهه فاطمیه اول :از دهم تا بيستم جمادي الاول دهه فاطمیه دوم : از یکم تا دهم جمادي الثاني ————— تاریخ شهادت شهادت حضرت فاطمه (س): روز یکشنبه ۲۸ دی ماه سال ۱۳۹۹ ۳ جمادی الثانیه سال ۱۴۴۲ ۱۷ ژانویه سال ۲۰۲۱ میلادی ————— زمان و تاریخ دقیق ایام فاطمیه ۹۹ : از ۸ دی ۱۳۹۹ تا ۲۸ دی ۱۳۹۹ مجموعاً ۲۰ روز (به کل این زمان ایام فاطمیه می گویند) دربارة تاريخ شهادت حضرت زهرا (س) روايات مختلف و متضاد است. از چهل روز تا شش ماه بعد از رحلت پيامبر (ص). ميان علماي شيعه، دو تاريخ مشهور و مقبول است: يکي هفتاد و پنج روز بعد از رحلت پيامبر (ص) و ديگري نود و پنج روز. با توجه به رحلت پيامبر اسلام (ص) در بيست و هشتم صفر، بنا به روايت هفتاد و پنج روز، در مورخة سيزدهم تا پانزدهم جمادي الأوّل ، شهادت حضرت زهرا(س) است و اين ايام را فاطمية اوّل مي‌ خوانند. اما بنا به روايت نود و پنج روز، شهادت حضرت(س) در سوم تا پنجم جمادي الثاني است و اين ايام را فاطمية دوم مي‌ خوانند. قال
يکشنبه 7 دي 1399

خبر- فرهنگی

7 دی 1399 تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام(ره) مبارک باد.

7 دی 1399 تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام(ره) مبارک باد. اهمیت سواد و سوادآموزی اهمیت مبارزه با بی سوادی بر کسی پوشیده نیست و کم و بیش تمام کشورهای جهان، و به خصوص جوامع در حال توسعه، از دیرباز به اهمیّت این امر پی برده اند. جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه به اهمیتی که برای امور آموزشی و فرهنگی قائل است، برنامه های گسترده ای برای مبارزه با بی سوادی به انجام رسانده است. تشکیل نهضت سوادآموزی و فعالیت ها و موفقیت های آن در صحنه های بین المللی، شاهد گویایی بر این ادعاست. تلاش گسترده و همگانی مردم و مسئوولان دلسوز، به ویژه دست اندرکاران این نهاد بزرگ، پدید آمدن ایرانِ باسواد و با فرهنگ را فراهم می سازد.
يکشنبه 7 دي 1399

دانشنامه - مدیریت حمل و نقل بار

تن کیلومتر چیست؟ بررسی نحوه محاسبه تن کیلومتر و پارامترهای موثر بر آن

تن کیلومتر چیست؟ بررسی نحوه محاسبه تن کیلومتر و پارامترهای موثر بر آن پیش از پرداختن به موضوع اصلی مقاله (تن کیلومتر چیست؟)، کمی درباره حمل و نقل، نقش آن در اقتصاد و مشکلات رانندگان کامیون می پردازیم. حمل و نقل جاده ای یکی از اساسی ترین پایه های پیشرفت در یک کشور محسوب شده و جاده ها را می توان کلید اصلی سلامت اقتصاد یک جامعه معرفی کرد. در این میان، نمی توان نقش راننده ها را به عنوان بازیگران اصلی حمل و نقل جاده ای نادیده گرفت. اما آنچه که باید به صورت ویژه ای بدان توجه کرد، بررسی میزان رضایت رانندگان از شرایط موجود و تامین نیازها و خواسته های آنان است.
چهارشنبه 3 دي 1399

دانشنامه- مدیریت حمل و نقل بار

آشنایی با بیمه حمل و نقل یا بیمه باربری

آشنایی با بیمه حمل و نقل یا بیمه باربری قبل از آن که به بحث بیمه حمل و نقل یا باربری بپردازیم، بهتر است کمی درباره بیمه و اصطلاحات رایج در بیمه صحبت کنیم. بيمه پيمانی است که بر پايه‌ آن شرکت بيمه یا بيمه‌گر تعهد می ‌کند در برابر مقدار پولی که فرد يا شرکت ديگری به عنوان بيمه‌گذار به او پرداخت می‌ کند، زيان وارد شده به بيمه ‌گذار را در پی رويدادی ناخواسته جبران کند. بیمه‌‌ نیز همچون‌ سایـر پدیده ‌های‌ اجتماعی‌ سیر تکاملی‌ خود را در ط‌ول‌ زمان‌ سپری‌ نموده ‌تا به ‌شکل ‌امروزی‌ در آمده‌ است.
چهارشنبه 3 دي 1399

دانشنامه- دانشنامه مدیریت حمل و نقل بار

۵ نکته مهم در راه‌اندازی یک استارتاپ حمل و نقل بار کالا

۵ نکته مهم در راه‌اندازی یک استارتاپ حمل و نقل بار کالا موفقیت و شکست یک استارتاپ تحت‌تاثیر چه عواملی است؟ طبق آمار رسمی تنها حدود ۲۰ درصد از استارتاپ یک سال پس از راه‌اندازی کسب و کارشان دوام می‌آورند و اغلب آن‌ها در همان سال اول از عرصه رقابت حذف می‌شوند. احتمال شکست یک استارتاپ در حوزه پرچالش و خطیر صنعت حمل و نقل نسبت به بسیاری از کسب و کارها بالاتر است. اگر شما هم ایده‌ای نو در سر دارید و می‌خواهید به عنوان یک کارآفرین در حوزه حمل و نقل آنلاین وارد میدان شوید، باید تصویر واقعی و درستی از مسیر پیش‌رویتان داشته باشید. در این مطلب ما ۵ نکته مهم که پیش از ورود به عرصه صنعت حمل و نقل باید بدانید را به شما معرفی می‌کنیم.
سه شنبه 2 دي 1399

دانشنامه- مدیریت حمل و نقل بار

تلماتیکس چیست؟

تلماتیکس چیست؟ در طی دهه گذشته تغییرات بزرگ و پیشرفت‌های چشمگیر صنعت حمل و نقل، بیش از هر عامل دیگری، مرهون بروز فناوری تله ‌ماتیک است. فناوری نوینی که در چند سال آینده تحولات مهمی را در صنعت بزرگ حمل و نقل رقم خواهد زد.
سه شنبه 2 دي 1399

گزارش تصویری از طرح زمستانه نظاارت بر عملکرد خودرو های باری در سطح شهر تبریز

همزمان با هفته حمل و نقل، طرح زمستانه نظارت بر عملکرد خودرو های باری آغاز شد.

همزمان با هفته حمل و نقل، طرح زمستانه نظارت بر عملکرد خودرو های باری آغاز شد. طرح زمستانی نظارت بر عملکرد خودرو های باری با همکاری عوامل محترم پلیس راهور و گشت های خودروئی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز به منظور رصد فعالیتهای خودروهای باری در طول فصل زمستان آغاز شد.
دوشنبه 1 دي 1399

خبر- حمل و نقل بار درونشهری

نشست مشترک سازمان حمل ونقل وترافیک وسازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز

نشست مشترک سازمان حمل ونقل وترافیک وسازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز در راستای حمایت وارائه تسهیلات جهت معاینه فنی خودروهای باری مدیر عامل دو سازمان ترافیک وسازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز در محل سازمانسازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریزنشست مشترکی برگزار کردند .
دوشنبه 1 دي 1399

خبر- فرهنگی

تجلیل از کارکنان نمونه سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه تبریز به مناسبت روز ملی حمل و نقل

تجلیل از کارکنان نمونه سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه تبریز به مناسبت روز ملی حمل و نقل نادری ضمن تقدیر تشکر از زحمات کارکنان نمونه در هفته ملی حملل و نقل سازمان مدیریت حمل و نقل. بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز توصیه کردند که در دوران کاری در مجموعه های اداری خود باید قدرفرصت بوجود آمده در راستای خدمت رسانی بی منت به مردم را بدانیم.
يکشنبه 30 آذر 1399