اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خبر-+ حمل و نقل بادرنشهری

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز از طرح گازسوز کردن وانت بارهای شهری خبر داد.

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری تبریز از طرح گازسوز کردن وانت بارهای شهری خبر داد. فاضل نادری از ثبت‌نام تبدیل رایگان وانت بارها به دوگانه سوز خبر داد و افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت jcr.niopdc.ir ، www.utcms.irنسبت به تبدیل رایگان خودروی باری خود اقدام کنند.
سه شنبه 7 بهمن 1399

دانشنامه- حمل و نقل بار درونشهری

حمل‌و‌نقل و بحران تقاضا

حمل‌و‌نقل و بحران تقاضا سیستم‌های حمل‌و‌نقل در جهان چگونه با چالش‌های بحران کرونا دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند؟ جهان ما سال ۲۰۲۰ را با بحران‌های بزرگی چون خشکسالی، آتش‌سوزی‌های گسترده در جنگل‌ها و ویروس کرونا پشت سر می‌گذارد. واکنش دولت‌ها، جوامع و بنگاه‌ها نسبت به پاندمی کرونا بر سبک زندگی ما نیز تاثیرگذاشته است و سیستم‌های حمل‌و‌نقل منطقه‌ای و جهانی نیز از این تغییرات گسترده بی‌نصیب نبوده‌اند، چراکه جابه‌جایی یکی از عوامل اصلی گسترش این ویروس در جهان شناخته شده است و از همین طریق نیز از شهر ووهان چین که گفته می‌شود این ویروس در ابتدا در آنجا دیده شده به دیگر نقاط جهان گسترش یافته است.
سه شنبه 7 بهمن 1399

خبر- حمل و نقل شهری

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر عنوان کرد:مشکلات ناوگان حمل ونقل بارشهری با تعامل و همدلی مسئولین ذیربط و فعالین این حوزه قابل حل است.

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر عنوان کرد:مشکلات ناوگان حمل  ونقل بارشهری با تعامل و همدلی مسئولین ذیربط و فعالین این حوزه قابل حل است. انجمن ها و اتحادیه های مرتبط با حمل ونقل بار درون شهری با مشارکت در طرح های مربوط به این حوزه در شهرداری ، به مدیریت شهری کمک کنند.
يکشنبه 5 بهمن 1399

شهردار تبریز خبر داد:نوسازی ناوگان حمل ونقل بار درون شهری و تخفیف در هزینه صدور معاینه فنی خودروهای باری

شهردار تبریز خبر داد:نوسازی ناوگان حمل ونقل بار درون شهری و تخفیف در هزینه صدور معاینه فنی خودروهای باری در جلسه ای که به منظور بررسی مشکلات ناوگان حمل ونقل بار درون شهری با حضور رئیس کمیسیون عمران ، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر و مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و تعدادی ازمسئولین و نمایندگان اصناف مروبط به حوزه حمل بار درون شهری تشکیل یافته بود ، شهردار از پیگیری نوسازی ناوگان باری درون شهری و تخفیف در هزینه صدور معاینه فنی این ناوگان خبر داد.
يکشنبه 5 بهمن 1399

خبر- حمل و نقل بار درونشهری

به مناسبت روز هوای پاک صورت گرفت:تقدیر از فعالان نمونه حمل و نقل بار درونشهری

به مناسبت روز هوای پاک صورت گرفت:تقدیر از فعالان نمونه حمل و نقل بار درونشهری با حضور شهردار تبریز و رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر از فعالان نمونه حمل ونقل بار درون شهری و تعدادی ازمسئولین و نمایندگان اصناف مروبط به این حوزه که ارتباط مستمری با سازمان مدیریت حمل ونقل بار در راستای نیل به اهداف شهرداری برای ساماندهی ناوگان باری که یکی از ثمره های آن کمک به بهبود وضعیت هوای این کلانشهر خواهد بود تقدیر بعمل آمد.
يکشنبه 5 بهمن 1399

حمل و نقل باردرونشهری

ممنوعیت ورود خودروهای سنگین مازاد براستاندارد از پل های شهری

ممنوعیت ورود خودروهای سنگین مازاد براستاندارد از پل های شهری تردد خودروهای سنگین مازاد بر استاندارد از پل‌های تبریز ممنوع شد
پنجشنبه 25 دي 1399

طی مراسمی صورت گرفت: امضای تفاهم‌نامه‌ همکاری سازمان بسیج شهرداری تبریز و سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز

با حضور فرمانده بسیج شهرداری تبریز و مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز تفاهم نامه جامع امضاء و اماده اجرا گردید.

با حضور فرمانده بسیج شهرداری تبریز و مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز  تفاهم نامه جامع امضاء و اماده اجرا گردید. جذب و ساماندهی بسیجیان در تمامی ظرفیت های شهرداری در راستایاجرای فرامین مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) برای تحقیق ارتش بیست میلیونی بسیج و همچنین بهره مندی رانندگان و ناوگانباری و جامعه عمل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز از خدمات صندوق ذخیره بسیجیان
سه شنبه 23 دي 1399

خبر- حمل ونقل بار درونشهری

بررسی مدیریت مصرف سوخت زمستانی کشور با حضور وزرای کشور، نفت و نیرو ؛

بررسی مدیریت مصرف سوخت زمستانی کشور با حضور وزرای کشور، نفت و نیرو ؛ رحمانی فضلی: استانداران بایستی قانون هوای پاک را بند به بند اجرا کنند/ ضرورت ممنوعیت تردد کامیون های دود زا، اتوبوس ها و مینی‌بوس هایی غیر استاندارد یا فاقد معاینه فنی وزیر کشور با بیان اینکه همه ما باید تلاش کنیم که مصرف سوخت را در کوتاه مدت پایین بیاوریم، گفت: مصرف خانگی رقم بالایی را به خود اختصاص داده که باید مدیریت و کنترل شود و این امر بدون همکاری و مساعدت مردم محقق نخواهد شد.
سه شنبه 16 دي 1399

خبر- فرهنگی

روز ۹ دی (روز بصیرت و میثاق)را یک روز ملی و از ایام‌الله بدانیم و خاطره آن را برای همیشه زنده نگه داشت(حضرت ایت الله مصباح یزدی).

 روز ۹ دی (روز بصیرت و میثاق)را یک روز ملی و از ایام‌الله بدانیم و خاطره آن را برای همیشه زنده نگه داشت(حضرت ایت الله مصباح یزدی). در فتنه‌ی ۸۸، دو روز بعد از حوادث عاشورا، قضیه‌ی عظیم نهم دی به راه افتاد. همان وقت بعضی از ناظران خارجی که از نزدیک دیده بودند، در مطبوعات غربی نوشتند و ما دیدیم، که گفته بودند آنچه در نهم دی در ایران پیش آمد، جز در تشییع جنازه‌ی امام، چنین اجتماعی، چنین شوری دیده نشده بود. این را مردم کردند. حضور مردم اینجوری است(حضرت امام خامنه ای). ۱۳۹۰/۰۷/۲۰
دوشنبه 8 دي 1399

خبر- فرهنگی

اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت عرض می کنیم.

اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت عرض می کنیم. انگشترت هنوز در دستت بود، زمانی که دشمن تو را به شهادت رساند. این انگشتر یادبودی از تو خواهد بود. از دلیری هایت، از شجاعت هایت، از ترس هایی که در دل دشمن نهادی. حالا یک سال از شهادتت گذشته و هنوز یادت در دل هایمان هست
دوشنبه 8 دي 1399