اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

خبر- حمل بار شهری

تخصیص سوخت تشویقی به ناوگان حمل بار درونشهری که دارایی پروانه (فعالیت، اشتغال) است.

تخصیص سوخت تشویقی به ناوگان حمل بار درونشهری که دارایی پروانه (فعالیت، اشتغال) است. نادری مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری شهرداری تبریز با حضور در برنامه تلویوزیونی تبریزیم ،از واریز سهمیه سوخت افزایشی در کارت بانکی رانندگان (حمل بار درونشهری) تا سقف 225 هزار تومان خبر داد.
چهارشنبه 7 خرداد 1399

خبر- فرهنگی

حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد!

حلول ماه شوال و عید سعید فطر مبارک باد! حلول ماه عید و شادی مسلمین است، پایان ماه روزه، برای صائمین است، نشاط و افتخار و شادی و سربلندی، از محک الهی برای مؤمنین است عید سعید فطر مبارک باد
يکشنبه 4 خرداد 1399

خبر- فرهنگی

۳ خرداد فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی

۳ خرداد فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس و روز مقاومت، ایثار و پیروزی در ساعت ۲ بعد از ظهر روز ۳ خرداد ۱۳۶۱ پس از ۳۴ روز نبرد بی‌امان، خرمشهر به طور کامل از اشغال نظامیان عراق خارج شد و عملیات بیت‌المقدس که در دهم اردیبهشت این سال آغاز شده بود، به پیروزی رسید.
شنبه 3 خرداد 1399

دانشنامه حمل بار و کالا

اینکوترمز چیست؟

اینکوترمز چیست؟ در عصر حاضر در مراودات بازرگانی بین المللی ،کمتر قراردادی است که در آن یکی از اصطلاحات اینکوترمز یا International commercial Terms استفاده نشده باشد.جامعه تجاری و حقوقی بین المللی نیاز به مجموعه مشترک قوانین دارد که برای جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم و اختلافی در حمل و نقل بین المللی قوانین مشترکی باید توسط طرفین یک معامله رعایت شوند تا بتوان بدون هیچ اشکالی نسبت به انعقاد یک قرارداد صحیح بین المللی اقدام کرد.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399

دانشنامه حمل و نقل بار و کالا

حق توقف کامیون ها

حق توقف کامیون ها حق خواب راننده یا حق توقف ناوگان دارای قانون خاصی می باشد که عدم اطلاع یا رعایت آن بعضا محل مناقشه می گردد.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399

دانشنامه حمل بار و کالا

عوامل موفقيت شركتهای حمل و نقل بين‌المللی كالا

عوامل موفقيت شركتهای حمل و نقل بين‌المللی كالا عوامل موفقیت شرکت‌های ترابری در گروی مواردی مانند : آموزش، نوع مالکیت شرکت، نوع بازایابی، سبک مدیریت و ساختار سازمانیست، در این مقاله با این عوامل بیشتر آشنا شوید.
دوشنبه 29 ارديبهشت 1399

خبر- فرهنگی

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه کلانشهر تبریز: فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه کلانشهر تبریز: فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. تاریخچه: در۱۷ مه ۱۸۶۵ میلادی “اتحادیه تلگرافی بین المللی” در پاریس تشکیل شد. ازآن تاریخ به بعد نام این اتحادیه دستخوش تحول شد و سرانجام در ۳۰ اکتبر ۱۹۰۶ میلادی در کنفرانس “اتحادیه تلگرافی بین الملل” تصمیم گرفته شد که “اتحادیه رادیو و تلگرافی بین الملل” نیز تشکیل شود. در ۹دسامبر سال ۱۹۳۲ میلادی به موجب “عهدنامه مادرید” با وحدت دو اتحادیه یاد شده فوق، “اتحادیه بین المللی ارتباطات دور” شروع به کار کرد. در واقع روز جهانی ارتباطات یادآور تأسیس این اتحادیه ها برای پیشرفت ارتباطات است. سابقه عضویت ایران در “اتحادیه تلگرافی بین المللی” بیش از یکصد سال است. نهاد مذکور پس از جنگ جهانی دوم و تشکیل سازمان ملل، به موجب تصمیم کنفرانس عمومی نمایندگان دولتهای عضو، این اتحادیه به صورت نهاد تخصصی سازمان ملل درآمد واز آن زمان تاکنون، جزو مؤسسات ویژه سازمان ملل متحد بوده است. پس از سالها تلاش و پیگیری دست‌اندرکاران روابط عمومی و جامعه روابط عمومی، روابط عمومی ایران صاحب روز ملی گردیده. ۲۷ اردیبهشت ماه روزی که درسطح جهانی نیزبه عنوان روزارتباطات وجامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است، به عنوان روز روابط عمومی و ارتباطات تعیین گردید. این روز فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را بعنوان هنر هشتم مرور کنیم.
شنبه 27 ارديبهشت 1399

خبر - فرهنگی

شهادت مولی‌الموحدین امیرالمومنین حضرت علی (ع) تسلیت باد.

 شهادت مولی‌الموحدین امیرالمومنین حضرت علی (ع) تسلیت باد. در ظلمت جهل، نور مهتاب علی است مصداق رکوع و سجده‌ی ناب علی است در شام اگر چه بی نمازش خواندند مظلوم‌ترین شهید محراب علی است امیرالمومنین على علیه السلام فرمودند: و به خدا سوگند که من بر حق هستم و عاشق شهادتم. شرح نهج البلاغه، ۱۰۰، ۶
جمعه 26 ارديبهشت 1399

خبر- شهری

معاون فنی و اجرائی سازمان حمل ونقل بار خبرداد:

معاون فنی و اجرائی سازمان حمل ونقل بار خبرداد:                                  خودروهای باری فاقد پروانه فعالیت از شهرداری اعمال قانون و جریمه می شوند
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

خبر- فرهنگی

شب قدر-شب ضربت خوردن امیر المومنین علی ع

شب قدر-شب ضربت خوردن امیر المومنین علی ع سالروز ضربت خوردن حضرت امیرالمومنین،‌علی(ع)را به تمامی شیعیان تسلیت باد.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399