تاریخ : پنجشنبه 14 آذر 1398     |     کد : 325

باحضور مدیرکل حراست و مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار شهرداری تبریز برگزار شد:

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست سازمان حمل ونقل بار شهرداری تبریز

با حضور مدیرکل و معاون اداره کل حراست شهرداری تبریز ، مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار، معاونین و مدیران این سازمان مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست سازمان حمل ونقل بار شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز، در جلسه ای که به این منظور برگزار گردیده بود دکتر فتحیان مدیر کل حراست شهرداری تبریز با اشاره به وظایف  مسئولین حراست در  سازمان ها و مناطق شهرداری  اظهار داشت: حفاظت از اماکن و بیت المال ، تأسیسات و تجهیزات، اسناد، حق و حقوق کارکنان و ارباب رجوع  ازسایر وظایف حراست می باشد که به عنوان مشاور مدیریت تلاش مستمر خود را  در راستای استقرار شایسته سالاری با تکیه بر شناسائی و معرفی کارکنان متعهد و متخصص، رعایت حریم خصوصی افراد ،  تعامل و همکاری با سایر مدیران سازمان جهت تحقق اهداف سازمانی، تلاش مجدانه در شناسائی و پیشگیری از آسیب های سازمان و رعایت قوانین و مقررات و ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری ، قانون گرائی و تعمیم آن در سازمان در سر لوحه کار خود قرار دهد.
در ادامه مهندس فاضل نادری مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری  تبریزبا تشریح وظایف تعریف شده برای سازمان حمل ونقل بار از جمله تهیه آمار و اطلاعات خودروهای باری و ساماندهی آنها ،  ایجاد پایانه و توقفگاه و بار انداز و ایستگاه های پارک حاشیه ای برای خودروهای باری و نوسازی ناوگان  و... تعامل و همکاری تمامی دستگاه های ذیربط علی الخصوص سیستم های نظارتی همچون حراست و بازرسی را در رسیدن به اهداف سازمان که در راستای رفاه عمومی شهروندان خواهد بود ضروری دانست.
وی با تشبیه حراست سازمان  بعنوان چشم بینا و بازوی قدرتمند مدیریت ، برای مسئول جدید حراست سازمان در انجام امور محوله آرزوی توفیق نموده و از فعالیتهای مسئول قبلی تقدیر نمود.
در انتهای جلسه دکتر فتحیان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت ها و خدمات  آقای مهدی مهری در مدت تصدی مسئولیت حراست سازمان، با صدور حکمی آقای حسین متقی نیا را به عنوان مسئول حراست سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری  تبریز منصوب نمود.
لازم به ذکر است که آقای حسین متقی نیا پیش از این بعنوان مدیرحراست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری کلانشهر تبریز و شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان مشغول خدمت بودند.

دکتر فتحیان به همراه مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز در پایان جلسه تکریم و معارفه مدیر حراست ضمن  بازدید از تمامی معاونت ها و واحدهای  این سازمان بازدید کرده با حضور در تک تک اتاقها با پرسنل سازمان دیدار نموده و جویای حالشان شده و نحوه فعالیت و وضعیت کاری و سایر موارد را مورد بررسی دقیق خویش قرار داد.
 


اجلال حاجی نژاد